top of page

Zajišťujeme komplexní pozemní přepravy

Zajistíme pro Vás cenově a kvalitativně nejzajímavější pozemní přepravu po celé Evropě i za její hranice. 

Truck Car Park

Pozemní přeprava 

Plná nákladní přeprava (FTL - Full Truck Load)

Spolehněte se na naši plnou nákladní přepravu, kde vaše zboží dostane celou pozornost, kterou si zaslouží. Bezpečně a rychle doručíme vaši zásilku na místo určení, bez kompromisů.

Částečná nákladní přeprava (LTL - Less Than Truck Load)

Pro ty, kteří nevyužijí celý vůz, máme částečnou nákladní přepravu, která vám ušetří peníze a zbytečné starosti. Sdílejte nákladní prostory s ostatními a dostaneme vaše zboží tam, kam patří.

Chlazenáá přeprava (Frigo)

Chladné zboží? Žádný problém. Naše frigorifické přepravní jednotky jsou vybaveny nejmodernější technologií, abychom udrželi vaše produkty v optimální teplotě a stavu po celou dobu přepravy.

Nadrozměrná přeprava

Pro ty těžší a větší zásilky jsme tu s našimi speciálními řešeními nadrozměrné přepravy. Bezpečnost a spolehlivost jsou naší prioritou, i když jde o nadrozměrné náklady. Zajistíme bezpečnou nakládku a doprovod do cílové destinace.

Ať už potřebujete skladování, pojištění, sledování zásilek nebo zajištění nákladu, máme pro vás pokryté všechny aspekty logistiky. S námi budete mít jistotu, že vaše zboží je v bezpečí a pod dohledem profesionálů.

Při každé přepravě jsem vám k dispozici 24/7 pro každý případ. 

Doplňkové služby

,,Konec pracovní doby problém nevyřeší - jsme v tom spolu až do konce."​

Trucks
bottom of page