top of page

Zajišťujeme komplexní námořní přepravu

Naše logistická firma poskytuje špičkové služby námořní přepravy pro vaše obchodní potřeby. S naším rozsáhlým síťovým systémem a zkušeným týmem odborníků v oblasti námořní logistiky vám zajišťujeme spolehlivé a efektivní přepravní řešení.

3202E2CF-569C-4257-A239-85CA94621414.jpeg

Námořní přeprava 

Když peníze peníze hrají roli a čas není problém. 

Naše služby námořní přepravy zahrnují:

  • FCL ( Full Container Load) - celokontejnerová přeprava

  • LCL (Less Than Container Load) - kusová přeprava

Síť důvěryhodných námořních dopravců

Když hledáte námořní přepravy za výhodné ceny, můžeme vám nabídnout tu nejlepší kombinaci všech parametrů - dopravce, ceny, příjezdu a odjezdu dle vašich potřeb - a to díky našim globálním a regionálním dohodám s největšími rejdaři. Získáte flexibilitu pro odeslání vaší zásilky, když se vám to hodí nejvíce.

Naše přednosti

  1. Globální pokrytí: Síť spojení a partnerství umožňuje našim zákazníkům dosáhnout prakticky jakéhokoli místa na světě s rychlostí a efektivitou.

  2. Spolehlivost a bezpečnost: S důrazem na bezpečnost a pečlivost v každém kroku, naše námořní přeprava je navržena tak, aby minimalizovala rizika a zajistila bezpečné doručení vašeho nákladu.

  3. Flexibilita a individualizace: Každý zákazník má jedinečné požadavky, a proto jsme připraveni poskytnout individuální řešení, které vyhovuje vašim potřebám.

  4. Profesionální služby: Naše týmy odborníků jsou k dispozici k poskytnutí poradenství, sledování nákladu a řešení případných problémů během celého procesu námořní přepravy.

,,Konec pracovní doby problém nevyřeší - jsme v tom spolu až do konce."​

Cargo Ship at Port
bottom of page